Добра традиція

Стало доброю традицією вихованців випускних груп  «Морської хвилі» висаджувати дерева на території дитячого закладу. Діти  підуть у школу, а дерева, посаджені ними, багато років будуть радувати інших діток, батьків та працівників. Про майбутнє можна мріяти, але краще будувати майбутнє власними руками. Саджаючи дерева, ми створюємо традицію добра. Це не тільки добра традиція, але і конкретне Діло.

Випускники групи №7  разом з вихователем Кедик Нелєю Петрівною  висаджували саджанці ялинок  щоб облагородити територію «Морської хвилі» і внести свій посильний вклад в озеленення і благоустрій свого дитячого садка і рідного міста. З великим задоволенням дошкільнята допомагали копати ямки, носити пісок, притримувати саджанці і засипати їх землею.