Архів автора

Звіт завідувача дошкільного навчального закладу /ясла-садок/ комбінованого типу №43 «Морська хвиля» Черкаської міської ради Перетятько Світлани  Валеріївни про основні напрямки  діяльності за період 2020/2021 навчального року.

Рубрика: Фінансово-господарська діяльність  Відгуки закриті

Міжнародний день захисту дітей в «Морській хвилі»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Святковий настрій панував цього дня у закладі дошкільної освіти «Морська хвиля», не дивлячись на хмарну погоду. До дітей в гості завітали клоуни, які дотепно жартували, проводили активні ігри та конкурси з малечою.

Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, розуміння їх інтересів, прагнення дітей співрацювати з дорослими мають стати в пріоритеті нашого життя.

Рубрика: Uncategorized, Для Батьків, Спортивні розваги  Відгуки закриті

Подяка батькам наших випускників за покращення матеріальної бази музичної зали дошкільного навчального закладу «Морська хвиля»

Батьки випускних груп №№7, 8  подарували  нові стільчики для музичного залу закладу дошкільної освіти.

Висловлюємо всім щиру подяку.

Добра традиція

Стало доброю традицією вихованців випускних груп  «Морської хвилі» висаджувати дерева на території дитячого закладу. Діти  підуть у школу, а дерева, посаджені ними, багато років будуть радувати інших діток, батьків та працівників. Про майбутнє можна мріяти, але краще будувати майбутнє власними руками. Саджаючи дерева, ми створюємо традицію добра. Це не тільки добра традиція, але і конкретне Діло.

Випускники групи №7  разом з вихователем Кедик Нелєю Петрівною  висаджували саджанці ялинок  щоб облагородити територію «Морської хвилі» і внести свій посильний вклад в озеленення і благоустрій свого дитячого садка і рідного міста. З великим задоволенням дошкільнята допомагали копати ямки, носити пісок, притримувати саджанці і засипати їх землею.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

День вишиванки у «Морській хвилі»

Дружній колектив нашого закладу разом з вихованцями  святкували День вишиванки. Свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.