Рубрика: Зимові свята

Зимові розваги

Випав сніг. Весело радіють всі дорослі та дітвора. Вихованці гуртом долучилися до створення фортеці із снігу на території закладу.

Рубрика: Зимові свята, Фото-галерея  Відгуки закриті

У «Морській хвилі» святкували Різдвяні свята

В  закладі дошкільної освіти  «Морськак хвиля» 14 січня були проведені заходи з нагоди святкування Різдвяних свят.

Дітлахи познайомилися з обрядами та звичаями українського народу – щедруванням та посіванням, що є невід’ ємними атрибутами свята Маланки, як його називають в народі.

Малята танцювали, співали колядки й щедрівки, читали вірші.

Діти та вихователі, вбрані у національний одяг,  вдало відтворили затишок української оселі.  Стіл вкрито святковою скатертиною, стояли глечики з кутею та пампушками. Все це створювало атмосферу справжньої української хати, в якій господарі чекають гостей.

Святково вбрані з неабияким артистизмом виконували свої ролі діти та вихователі  з задоволенням віншували, гуртом співали колядки.

 Діти вітали всіх з Новим роком та водили козу.

На завершення свята заспівали щедрівки з приспівом «Щедрий вечір, добрий вечір», бажаючи господарям усіляких гараздів.

Рубрика: Зимові свята, Методична робота  Відгуки закриті

Андріївські вечорниці

,В нашому закладі   систематично проводиться освітня робота, спрямована на ознайомлення дітей із народними традиціями, святами та обрядами. 13 грудня  вихованці групи № 9 під керівництвом Швидкої Наталії Олександрівни відзначили день Святого Андрія Первозванного. Це найвеселіше свято с жартами та гумором, спільною роботою, випіканням калити, іграми з нею та ліпленням вареників.

Рубрика: Зимові свята  Відгуки закриті

У «Морській хвилі» відбулося святкування «Стрітення»


Чудове свято провела група № 6 під керівництвом Панасенко Тетяни Павлівни та музичного керівника Серебрякової Марини Геннадіївни, залучивши до святкування і батьків. На святі звучали пісні, вірші, а також діти танком закликали весну.

Святкування Стрітення в Україні походить ще з дохристиянських часів. Його тоді також назвали Стрічення, Стріщення, Громниці або Зимобор.

У народі вірили, на Стрітення зима вирушає туди, де було літо, а літо — туди де була зима. По дорозі вони зустрічаються та сперечаються між собою. Хто виграє у суперечці, той ще залишиться на цих землях господарювати. Якщо до вечора потеплішає, то виграло літо і скоро будуть потепління. Якщо ввечері стало холодніше, то зима ще зостанеться на деякий час.


Святий Миколай завітав до «Морської хвилі»

Діти групи №6 разом зі своїми вихователями Оксаною Заболотною та Тетяною Панасенко підготували святкову програму до Дня Святого Миколая.

На свято були запрошені діти усіх вікових груп. У святково прибраній залі із прикрашеною новорічною ялинкою вони із задоволенням переглянули святкову програму «Святий Миколай до дітей завітав!». Як завжди музичні керівники разом з вихователями розробили цікавий сценарій свята. Дошкільнята показали цікаве дійство: співали про зиму і Святого Миколая, грали у музичні ігри, розповідали вірші, водили хороводи із казковим персонажем Зимою. Діти   у віршах та піснях попрохали у Святого Миколая собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини.   Діти познайомилися з історією виникнення цього свята, дізналися багато цікавого про Миколая Чудотворця, який прославився у народі своїми добрими справами і піклуванням про дітей.

–  Зима дуже багата на свята. Святковий календар – 13 грудня –  у нашому закладі розпочався Андріївськими вечорницями. Але одне з  найулюбленіших свят для малюків – День СвятогоМиколая.  Діти   люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їхнастання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів, – розповіла завідувач ЗДО № 43 «Морськахвиля» Світлана Перетятько.

<+

<+

Рубрика: Зимові свята  Відгуки закриті