З метою формування між педагогами й батьками відносин, заснованих на взаємній довірі та тісному діловому контакті практичний психолог дитячого садочку Леся Ткаченко провела семінар-практикум, спрямований на підвищення обізнаності педагогів щодо способів виходу з конфліктних ситуацій у роботі з родиною.
У ці складні часи нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, позитивні емоції, безтурботність та доброта. Традиційним джерелом таких почуттів є Заняття доброти присвячене чотирилапим улюбленцям.
В групі №10 пройшло заняття на підтримку Благодійного фонду “Щаслива лапа” спрямоване на формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин.
25 лютого пройшла педагогічна рада «Сучасні підходи до логіко – математичного розвитку дошкільників». На педраді розглядалися наступні питання:
1.«Формування логіко – математичної компетентності дітей дошкільного віку шляхом розвитку уміння здійснювати математичні та логічні операції на заняттях із сенсорного та логіко-математичного розвитку» (за результатами тематичного вивчення)
2. «Математика – це цікаво чи важко?» 3. «Ефективне використання Блоків Дьєнеша для розвитку логіко-математичної компетенції старших дошкільників». 4. «Формування сенсорно-пізнавальної активності дітей раннього віку». 5. «Вплив сімейного виховання на розвиток логіко – математичної компетентності дітей дошкільного віку»
6. «Роль дидактичних засобів у формуванні логіко – математичної компетентності дітей старшого дошкільного віку»
До нас завітали представники Громадської організації «Асоціація саперів України» в особі інструкторів з безпеки цивільного населення під час збройного конфлікту (СРР) і з мінної небезпеки (EORE) Юлія Майстренко та Дар’я Лебідь, які 2 лютого 2024 року провели бесіду та інструктаж з працівниками дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 43 „Морська хвиля”.
Темою розмови стала безпечна поведінка при повітряній тривозі, раптовому обстрілі, евакуації, ядерній загрозі, виявленні вибухонебезпечних предметів.
У процесі бесіди використовувалися телекомунікаційні та роздатковий матеріали щодо інформування з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів. Вся інформація була надана просто і зрозуміло, тема була цікавою для аудиторії та спонукала до більш практичних запитань учасників зустрічі.
Святкування Стрітення в Україні походить ще з дохристиянських часів. Його тоді також назвали Стрічення, Стріщення, Громниці або Зимобор.
З метою закріплення уявлення про традиції українського народу, відроджування календарно-обрядових звичай нашого народу, розширювання світогляду дітей, чудове свято провели група №7 під керівництвом музичного керівника Нікітченко Олени Валеріївни.
На святі звучали пісні, вірші, а також діти танком закликали весну.