Архів за Лютий 2024

Семінар-практикум: “Способи виходу з конфліктної ситуації у роботі з родиною”

З метою формування між педагогами й батьками відносин, заснованих на взаємній довірі та тісному діловому контакті практичний психолог дитячого садочку  Леся Ткаченко провела семінар-практикум, спрямований на підвищення обізнаності педагогів  щодо способів виходу з конфліктних ситуацій у роботі з родиною.

Виховуємо добро, незважаючи ні на що!

У ці складні часи нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, позитивні емоції, безтурботність та доброта. Традиційним джерелом таких почуттів є Заняття доброти присвячене чотирилапим улюбленцям.

В групі №10 пройшло заняття на підтримку Благодійного фонду “Щаслива лапа” спрямоване на формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин.

«Знання вихователя – успіх дитини».

25 лютого пройшла педагогічна рада «Сучасні підходи до логіко – математичного розвитку дошкільників». На педраді розглядалися наступні питання:

2. «Математика – це цікаво чи важко?»
3. «Ефективне використання Блоків Дьєнеша  для розвитку логіко-математичної компетенції старших дошкільників».
4. «Формування сенсорно-пізнавальної активності  дітей  раннього віку».
5. «Вплив сімейного виховання на розвиток логіко – математичної компетентності дітей дошкільного віку»

6. «Роль дидактичних засобів у формуванні логіко – математичної компетентності дітей старшого дошкільного віку»

День єднання у “Морській хвилі”

У закладі дошкільної освіти відбулися тематичні заняття, присвячені Дню єднання, який відзначається 16 лютого.

Своє бачення єдності діти зобразили малюнками та аплікаціями, де відтворили свою любов до України долоньками миру.

До відома: У президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для “посилення консолідації” українців, зміцнення їхньої “стійкості” на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

Говорили про мінну безпеку

До нас завітали представники Громадської організації «Асоціація саперів України» в особі  інструкторів з безпеки цивільного населення під час збройного конфлікту (СРР) і з мінної небезпеки (EORE) Юлія Майстренко та Дар’я Лебідь, які 2 лютого 2024 року провели  бесіду та інструктаж з працівниками дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  комбінованого типу  № 43  „Морська хвиля”.

Темою розмови стала  безпечна поведінка при повітряній тривозі, раптовому обстрілі, евакуації, ядерній загрозі, виявленні вибухонебезпечних предметів.

У процесі бесіди використовувалися телекомунікаційні та роздатковий матеріали щодо інформування з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів. Вся інформація була надана просто і зрозуміло,   тема була цікавою для аудиторії та спонукала до більш практичних запитань учасників зустрічі.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті