Рубрика: Uncategorized

Міжнародний день захисту дітей в «Морській хвилі»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Святковий настрій панував цього дня у закладі дошкільної освіти «Морська хвиля», не дивлячись на хмарну погоду. До дітей в гості завітали клоуни, які дотепно жартували, проводили активні ігри та конкурси з малечою.

Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, розуміння їх інтересів, прагнення дітей співрацювати з дорослими мають стати в пріоритеті нашого життя.

Рубрика: Uncategorized, Для Батьків, Спортивні розваги  Відгуки закриті

Подяка батькам наших випускників за покращення матеріальної бази музичної зали дошкільного навчального закладу «Морська хвиля»

Батьки випускних груп №№7, 8  подарували  нові стільчики для музичного залу закладу дошкільної освіти.

Висловлюємо всім щиру подяку.

Добра традиція

Стало доброю традицією вихованців випускних груп  «Морської хвилі» висаджувати дерева на території дитячого закладу. Діти  підуть у школу, а дерева, посаджені ними, багато років будуть радувати інших діток, батьків та працівників. Про майбутнє можна мріяти, але краще будувати майбутнє власними руками. Саджаючи дерева, ми створюємо традицію добра. Це не тільки добра традиція, але і конкретне Діло.

Випускники групи №7  разом з вихователем Кедик Нелєю Петрівною  висаджували саджанці ялинок  щоб облагородити територію «Морської хвилі» і внести свій посильний вклад в озеленення і благоустрій свого дитячого садка і рідного міста. З великим задоволенням дошкільнята допомагали копати ямки, носити пісок, притримувати саджанці і засипати їх землею.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

День вишиванки у «Морській хвилі»

Дружній колектив нашого закладу разом з вихованцями  святкували День вишиванки. Свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

Безпека руху пішохода

Консультація для батьків: “Дитина і дорожний рух”.

У родині не жалкують часу на те, щоб пограти з дитиною, погуляти, навчити читати або малювати, відправити його в спортивні секції, у всілякі кружки, але рідко знаходять п’ять хвилин в день, півгодини в тиждень, щоб навчити дитину уникати нещасного випадку, особливо на вулиці.

Досить вивчити “історії хвороб” дітей, що постраждали від травм, отриманих у результаті дорожньо-транспортної пригоди, поговорити з лікарем-хірургом або травматологом, щоб зрозуміти просту істину – з кожних двадцяти випадків дев’ятнадцять, виявляється, типові (часто повторюються) виникають у тих самих стандартних ситуаціях, число яких не так уже велике. Ситуації ці можна знати, а поведінці в них — навчити. Та все ж нещастя можна запобігти!

Головним у вихованні законослухняного громадянина ( у тому числі і як учасника дорожнього руху) для батьків повинен бути принцип «Роби, як я». Щоб дитина не порушувала Правила дорожнього руху, вона зобов’язана не просто їх знати – у неї має сформуватися навичка безпечної поведінки на дорозі. Навіть якщо ви спізнюєтеся, все ж переходьте дорогу там, де це дозволено Правилами; у власному автомобілі дотримуйтеся швидкісного режиму; користуйтеся ременями безпеки й не дозволяйте перебувати дітям до 12 років на передньому сидінні. Приклад батьків буде куди ефективніше, ніж сотні разів повторені слова «не ходи на червоне світло».

Навчайте дітей умінням орієнтуватися в дорожній ситуації, виховуйте потребу бути дисциплінованими на вулиці, обережними й уважними! Знайте, якщо Ви порушуєте Правила дорожнього руху, ваша дитина буде діяти так само!

Пам’ятайте, що ви стаєте учасником дорожнього руху не на проїзній частини вулиці, а ще тротуарі. Тому відправляючись у  дорогу з малюком, поясніть йому, що потрібно бути уважним з перших же кроків, виходячи з під’їзду будинку. Пройдіть із ним увесь шлях і намагайтеся показувати найнебезпечніші ділянки на дорозі. Відзначте ті моменти, які виникають при посадці в громадський транспорт і, особливо, при виході з автобуса або тролейбуса.

Навчіть своїх дітей правилам безпечного переходу проїзної частини дороги!

Разом обговорюйте найбільш безпечні шляхи руху, щодня нагадуйте дитині: ПЕРШ НІЖ ПЕРЕЙТИ ДОРОГУ – ПЕРЕКОНАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ!

Поясніть дитині, що зупинити автомобіль відразу – неможливо!

Щоб правильно вибудувати процес навчання, необхідно враховувати психологічні і вікові особливості дітей.

Рубрика: Uncategorized, Для Батьків  Відгуки закриті