ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ

З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях  та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно–просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану  в закладі з 29 квітня по 03 травня 2024 року було проведено Тиждень безпеки дитини».

Сьогодні, коли в Україні ведеться повномасштабна війна проти вторгнення російського агресора, коли ситуація в країні є дуже стресовою для дітей– як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях, адже безпека під час війни починається з обізнаності.

План та тематика занять з дітьми під час «Тижня безпеки» з 29.04.2024 по 03.05.2024

Група 29.04.2024
«Дитина і природа»
30.04.2024 «Дитина й вулиця»01.05.2024 «Дитина й побут»02.05.2024
«Дитина серед людей»
«Здоров’я дитини»
Гр. № 5,10Заняття «Усі рослини потрібні для життя людини». Д/г «На прогулянку до озера. Ляльковий театр «У країні чистоти».« Про мінну безпеку»( перегляд мультфільму)Заняття «Азбука дорожнього руху». Заняття-подорож «Розмова вулиці з пішоходами». Настільні ігри: «Склади дорогу», «Куди їде автомобіль».Дивні знахідки – в чому небезпека?Заняття «Електричні помічники вдома». Дидактична гра «Чим можна гратися на прогулянці, а чим — ні». Дидактична гра «Небезпечний вогник».Коли звучить повітряна тривога!Заняття «Читання казки С. Маршака «Казка про неслухняне мишеня. Бесіда «Обережно: незнайомці!». Настільний театр «Вовк і семеро козенят».            ОБ’ЄКТОВЕ   ТРЕНУВАННЯЗаняття Інсценівка «Чарівна паличка». Психогім. «Неслухняні ведмедики». Читання казки «Сестриця Оленка і братик Іванко». С/р гра «Моя квартира».
Гр. № 4, 6,9Заняття «Про користь рослин». Д/г «Плаває, тоне, летить, літає». С/р гра «Зелений патруль». Інсценування казки «Щоб бути здоровим».« Про мінну безпеку»( перегляд мультфільму)Заняття «Знаєш правила дорожні — тоді в путь рушати можна». Р/г: «Пішоходи й автомобілі», «Горобчики й автомобіль». Психогім. «Звуки дороги».Дивні знахідки – в чому небезпека?Заняття «Екскурсія-огляд пральні». С/г «Перемо та прасуємо». Розвага «Подорож до країни Електрики». Театр. вистава «Кицькин дім».Коли звучить повітряна тривога!Заняття Читання казки О.Пушкіна «Про мертву царівну й сім богатирів». Вирішення проблемних ситуацій «Катруся їде в гості».  Дидактична гра «Можна — не можна».Заняття «Вітаємо мило духмяне й рушничок полотняний». Інсценування оповідання Д.Орлової  «П’ять справ перед сном». Д/г «Щоб здоров’я добре мати, про здоров’я треба дбати».
Гр. № 7,8Заняття «Здоров’я без ліків». Д/г «Знайди небезпеку». Ігри-естафети:«Пожежники», «Перша допомога», «Аварія!», «Повінь». Рухлива гра «Рятувальники».« Про мінну безпеку»( перегляд мультфільму)Заняття «Дорожні знаки—азбука для водіїв і пішоходів». Рухлива гра «Пішоходи й автомобілі». Бесіда «По наших вулицях ходимо правильно».Дивні знахідки – в чому небезпека?Заняття Ігри-тренінги: «Алло, пожежники, біда!», «Користування засобами індивідуального захисту» С/р гра «Диспетчер». Творча гра «Служба порятунку». Р/г: «Допоможи молодшому», «Важлива кожна секунда».Коли звучить повітряна тривога!Заняття Бесіда «Школа ввічливості». Р/г: «Допоможи молодшому», «Важлива кожна секунда». С/р гра «Школа екстремальних итуацій». Заняття «Наше здоров’я». Сюжетно-рольова гра «Лікарня». Інсценівка «Джерельце здоров’я».  Драматизація казки «Лікар Айболить».

Ви можете залимшити відгук или трекбек зі своего сайта.