Архів за Квітень 2021

Тиждень безпеки  дитини

З 26 по 30 квітня 2021 року у закладі дошкільної освіти №43 «Морська хвиля» було проведено «Тиждень безпеки  дитини».

Під час проведення заходу, були враховні карантинні обмеження відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020           № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та постанови Міністерства охорони здоров’я України головного державного санітарного лікаря України від 18.09.2020 №55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

В рамках плану заходів Тижня поновлено матеріали осередків «Охорони праці» та «Інформаційно – довідкового куточку з питань безпеки дитини»,  забезпечено дітей у групах ігровим матеріалом для відпрацювання стереотипів поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, створено  ігрові куточки безпеки; проведено заходи агітаційно–пропагандистського характеру з питань надзвичайних ситуацій та захисту від їх наслідків серед батьків, надано практичні поради щодо дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та нестандартних побутових умов, надання першої долікарської допомоги;  перевірено наявність та поновлено, в разі необхідності, індивідуальні засоби захисту органів дихання.

30 квітня було перевірено готовність закладу до проведення евакуаційних заходів у разі загрози виникнення критичних умов для безпечного перебування в приміщенні.

Підбиваючи підсумки констатуємо: евакуація у закладі дошкільної освіти відбулася за 15 хвилин. 144 дитини були присутні зранку.

Виставки до Великодня

Великдень – це свято, що об’єднує, наповнює наші серця добротою, любов’ю, зміцнює кожного з нас духовно.
Ми вже приготувались до  Великодня. У групах передшкільного віку відкрились виставки великодніх композицій.  Ожили виставки завдяки творчій фантазії батьків вихованців і педагогів, створивши неповторну Великодню атмосферу у закладі.

Тематичні заняття до Дня космонавтики

12 квітня у закладі пройшли тематичні заняття  до Дня космонавтики  метою яких було формування у дошкільнят позитивної мотивації до пізнання і ставлення до світу. Вихователі ознайомили дітей  з моделлю Землі, дали  уявлення про космос і  професію космонавта, розвивали пізнавальні інтереси дітей.

З нагоди свята в закладі відкрилась виставка дитячих робіт на космічну тему.

Сенсорний розвиток дітей раннього віку в ясельній групі №1

Основним завданням сенсорного розвитку є створення умов для формування сприйняття пізнання навколишньої дійсності.
Спеціально створені умови – у процесі проведення занять і в повсякденному житті – дозволяють забезпечити накопичення різноманітних зорових, слухових, дотикових вражень, формувати елементарні уявлення про основні різновиди величини (великий – маленький), форми (коло, квадрат, трикутник, овал, прямокутник), кольори (червоний, оранжевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий, чорний, білий). У результаті стає можливим формувати вміння виділяти різноманітні властивості предметів, орієнтуючись на колір, форму, величину, звуки, фактуру і т. п.
Дитина ще не володіє мовою в достатній мірі, тому основними засобами вираження думки і почуттів є безпосередні дії.
Основним методом організації ігор-занять є спонукання інтересу до іграшок, дидактичним матеріалам, насамперед посібниками, виготовленим з дерева чи інших матеріалів (великі і маленькі пірамідки, куби-вкладиші, дошки з отворами різної величини або форми з комплектами вкладок).

У проведеному занятті «Дитина в природному довкіллі» були  використані  різні форми насіння та природні матеріали.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

Колектив «Морської хвилі» займався благоустроєм дошкільного закладу та прибрав навколишню територію

У закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» пройшов суботник з благоустрою території, поліпшення естетичного вигляду і експлуатаційногоDSCN3223 стану елементів благоустрою.

Метою суботника стало прибирання території закладу, а отже і частини території міста,  прилеглої до навчального закладу, після зими, підготовка до загальнодержавних  заходів: Великодня, поминальних днів, відзначення Дня Перемоги.

Як результат – побілені дерева і бордюри, приведені в порядок клумби  і газони,  висаджені кущі та висіяні квіти.

Завдання кожного з нас – берегти і примножувати красу рідного краю, щоб і нинішнє, і прийдешні покоління  могли  користуватися і насолоджуватися  дарами матінки-природи, жили в екологічно чистому регіоні.

DSCN3225 DSCN3227 DSCN3228