Архів за Травень 2021

Подяка батькам наших випускників за покращення матеріальної бази музичної зали дошкільного навчального закладу «Морська хвиля»

Батьки випускних груп №№7, 8  подарували  нові стільчики для музичного залу закладу дошкільної освіти.

Висловлюємо всім щиру подяку.

Город в дитячому садку

Город в дитячому садку і посильна праця дітей на його території впливають на формування елементарних екологічних уявлень у дошкільників.
Город в дитячому саду – це ще й можливість бачити результати своєї роботи. Спільна праця на городі дає можливість навчитися відповідальності, сприяє формуванню трудових навичок і об’єднанню дитячого колективу. І, звичайно, город в дитячому саду, праця на свіжому повітрі сприяють збереженню та зміцненню здоров’я.

Добра традиція

Стало доброю традицією вихованців випускних груп  «Морської хвилі» висаджувати дерева на території дитячого закладу. Діти  підуть у школу, а дерева, посаджені ними, багато років будуть радувати інших діток, батьків та працівників. Про майбутнє можна мріяти, але краще будувати майбутнє власними руками. Саджаючи дерева, ми створюємо традицію добра. Це не тільки добра традиція, але і конкретне Діло.

Випускники групи №7  разом з вихователем Кедик Нелєю Петрівною  висаджували саджанці ялинок  щоб облагородити територію «Морської хвилі» і внести свій посильний вклад в озеленення і благоустрій свого дитячого садка і рідного міста. З великим задоволенням дошкільнята допомагали копати ямки, носити пісок, притримувати саджанці і засипати їх землею.

День Матері

Мама! Найдорожче слово в світі
Де б не був ти, що б ти не робив.
Назавжди вона твій шлях освітить
Ніжним серцем відданим тобі!
І сняться часто зорі голубі
І мама на порозі біля хати.
За все, що маю, мамо, дякую тобі!
За все, що маю і що буду мати!

Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято − День Матері. В 2021 році День Матері святкували 9 травня.

У нашому закладі 7 травня були проведені цікаві  тематичні заняття до Дня Матері  «Мама! Найдорожче слово в світі»
В ігровій формі  вихователі ознайомили дошкільнят  з історією виникнення свята, читали вірші  та співали пісні про найкращих в світі матусь, розглядали фотографії,переглянули мультфільми, виготовляли для них подарунки та колективні сюрпризи, малювали портрети мам.