«Знання вихователя – успіх дитини».

25 лютого пройшла педагогічна рада «Сучасні підходи до логіко – математичного розвитку дошкільників». На педраді розглядалися наступні питання:

2. «Математика – це цікаво чи важко?»
3. «Ефективне використання Блоків Дьєнеша  для розвитку логіко-математичної компетенції старших дошкільників».
4. «Формування сенсорно-пізнавальної активності  дітей  раннього віку».
5. «Вплив сімейного виховання на розвиток логіко – математичної компетентності дітей дошкільного віку»

6. «Роль дидактичних засобів у формуванні логіко – математичної компетентності дітей старшого дошкільного віку»

Ви можете залимшити відгук или трекбек зі своего сайта.