Екскурсія наших старших дошкільнят до школи

У рамках забезпечення наступності між дитячим садочком та школою 04 березеня 2024 року наші старші дошкільнята завітали до школи ЗОШ № 21.

Дуже гостинно малят і педагогів дошкільного закладу  зустріла  директор школи Блощаневич Вікторія Вікторівна, яка розповіла про майбутні зміни, які їх очікують та  відкрила  перед дітьми новий шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті.

Діти ознайомились з кабінетами інформатики, анлійської мови, трудового навчання, попрацювали на інтеактивній дошці. Вчитель початкових класів Маломуж Надія Василівна зацікавила дітей вивченням математики.
Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Це була незабутня подорож по коридорах, класах, їдальні, актовій та спортивній залах. Дошкільнята розглядали виставки дитячих робіт; завітали до класу, де мали змогу відчути себе справжніми першокласниками.

А наостанок кожен майбутній першокласник отримав невеличкий подарунок.

–  Саме знайомство дошкільнят зі школою допомагає їм успішно почати навчання і зробити більш впевненим і безболісним перехід в «нове життя» – зазначила вихователь методист ДНЗ №43 «Морська хвиля» Світлана Баранник.

Ви можете залимшити відгук или трекбек зі своего сайта.