Рубрика: Фото-галерея

Моя любима Україна

У “Морській хвилі” відбувся конкурс малюнку на асфальті  «Моя любима Україна» у якому взяли участь діти передшкільного віку.

У конкурсі малюнку на асфальті дитячій фантазії немає меж!

Мета: формувати почуття патріотизму та національної гідності , розвивати інтерес до образотворчої діяльності і бажання грати в ігри з образотворчим матеріалом.

https://drive.google.com/file/d/1tcxIMKcmEFp31dxxU7WuVsDHfI_AOwUR/view?usp=sharing

Рубрика: Методична робота, Фото-галерея  Відгуки закриті

Кінологи спілкувалися з дошкільнятами

До вихованців дошкільного навчального закладу (ясла садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» завітали представники Черкаського обласного клубу службового собаківництва.

Чотирилапі друзі продемонстрували свої навики малечі. Сьогодні собаки стали акторами на сцені: танцювали під музику, стрибали через кільце та виконували команди дресирувальника. Все, аби здивувати вихованців дошкільного закладу. Були щирі посмішки та радість в очах.

Навчені собаки вміють виконувати більше 150 команд. Вони – найкращі друзі. Діти та собаки – істоти щирі, діти поки ще не вміють прикидатися, собаки не знають, що таке удавання в принципі. Тож, після завершення виступу можна було ближче поспілкуватися та сфотографуватися  і з німецькою овчаркою, бультер’єром, пінчером тощо.

«Наша команда заздалегідь планує такі зустрічі. Ми раді приносити радість дітям. Розширюємо географію. Плануємо і надалі влаштовувати кінологічні шоу», – розповів Дмитро Вовк – власник німецької овчарки, яка є неодноразовою переможницею різноманітних виставок.

IMG_20170912_105353 IMG_20170912_105349