Архів за Січень 2023

Фінансовий звіт про використання коштів за 2022 рік

Рубрика: Фінансово-господарська діяльність  Відгуки закриті

Малі Олімпійські ігри у закладі освіти

У закладі дошкільної освіти були проведені малі Олімпійські ігри.

Учасники вміло виконували завдання на координацію рухів та рівновагу, швидкість стрибків в обручах та перетягуванні канату. Між естафетами проводилися  вікторини на олімпійську тематику, в якій брали участь не тільки учасники змагань, але й присутні на святі діти середньої та молодшої груп.

Головне завдання – заохочувати дітей до участі у змаганнях, робити так, щоб заняття спортом були частинкою їхнього життя.

Мета проведення: формувати у дітей інтерес до фізкультури і спорту; розвивати вольові та фізичні якості в умовах змагання; виховувати дітей бадьорими, завзятими в іграх; розвивати спритність, сміливість, впевненість у своїх силах, почуття дружби, колективізму, почуття виручки.

Вихователі створили у дітей уявлення про Олімпійські ігри як мирного змагання метою фізичного вдосконалення людей, в якому беруть участь народи всього світу.

Найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей – це співати колядки та щедрівки

Різдво в Україні завжди було прийнято зустрічати особливим чином, дотримуючись безлічі традицій.

Діти з задоволенням брали участь у театралізованій виставі, вживалися у ролі колядників. Колядників гостинно зустріла Господиня. Діти з радістю і натхненням виконували різдвяні пісні, колядки, щедрівки та водили козу. Під час вертепу лунали дзвінкі різдвяні пісні і щирі слова-побажання. Справді святковий настрій вирував у закладі під час усього дійства.

Метою цього заходу було: сприяти розвитку пізнавальної активності дітей, збагачувати враження про явища суспільного життя, створити сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про народні зимові свята: День святого Миколая, Різдво, Новий рік. Залучати до сприймання творів національної культури (пісні, колядки, щедрівки) та розповідати їх напам’ять; розвивати у дітей дошкільного віку стійкий інтерес до української народної культури, виховання духовності і формування естетичної свідомості дошкільників в процесі ознайомлення з народним святом Різдвом Христовим та Колядою.

Рубрика: Uncategorized, Зимові свята, Методична робота  Відгуки закриті

Новорічні подарунки від дитячого фонду ООН UNICEF для дошкільнят

Напередодні новорічних свят  «Морська хвиля» отримала комплекти освітніх матеріалів «РАННІЙ РОЗВИТОК ДИТИНИ» від дитячого фонду ООН UNICEF

До освітніх наборів входять альбоми для малювання, зошити, ручки, олівці, пластилін, книжки-іграшки, ляльки, іграшкові розвиваючі набори та ігри, пазли, м’ячі, конструктори та спортивний інвентар.

Комплекти поставляються з посібниками для вихователя, у яких містяться методичні матеріали з рекомендаціями щодо використання засобів навчання в освітньому процесі.

До відома:

Комплекти освітніх матеріалів передбачені для закладів, що здійснюють освітній процес в очному та змішаному форматі, а також для інклюзивно-ресурсних центрів області.

Про це інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті