Рубрика: Зимові свята

У «Морській хвилі» відбулося святкування «Стрітення»


Чудове свято провела група № 6 під керівництвом Панасенко Тетяни Павлівни та музичного керівника Серебрякової Марини Геннадіївни, залучивши до святкування і батьків. На святі звучали пісні, вірші, а також діти танком закликали весну.

Святкування Стрітення в Україні походить ще з дохристиянських часів. Його тоді також назвали Стрічення, Стріщення, Громниці або Зимобор.

У народі вірили, на Стрітення зима вирушає туди, де було літо, а літо — туди де була зима. По дорозі вони зустрічаються та сперечаються між собою. Хто виграє у суперечці, той ще залишиться на цих землях господарювати. Якщо до вечора потеплішає, то виграло літо і скоро будуть потепління. Якщо ввечері стало холодніше, то зима ще зостанеться на деякий час.


Прикрашання новорічної ялинки біля міськради

Родини наших вихованців Панімаш Аліси (5 група) та Ткаченко Олексія (9 група) взяли участь в прикрашанні новорічної ялинки біля міської ради м. Черкаси.

Святий Миколай завітав до «Морської хвилі»

Діти групи №6 разом зі своїми вихователями Оксаною Заболотною та Тетяною Панасенко підготували святкову програму до Дня Святого Миколая.

На свято були запрошені діти усіх вікових груп. У святково прибраній залі із прикрашеною новорічною ялинкою вони із задоволенням переглянули святкову програму «Святий Миколай до дітей завітав!». Як завжди музичні керівники разом з вихователями розробили цікавий сценарій свята. Дошкільнята показали цікаве дійство: співали про зиму і Святого Миколая, грали у музичні ігри, розповідали вірші, водили хороводи із казковим персонажем Зимою. Діти   у віршах та піснях попрохали у Святого Миколая собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини.   Діти познайомилися з історією виникнення цього свята, дізналися багато цікавого про Миколая Чудотворця, який прославився у народі своїми добрими справами і піклуванням про дітей.

–  Зима дуже багата на свята. Святковий календар – 13 грудня –  у нашому закладі розпочався Андріївськими вечорницями. Але одне з  найулюбленіших свят для малюків – День СвятогоМиколая.  Діти   люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їхнастання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів, – розповіла завідувач ЗДО № 43 «Морськахвиля» Світлана Перетятько.

<+

<+

Рубрика: Зимові свята  Відгуки закриті

Андріївські вечорниці

,В нашому закладі   систематично проводиться освітня робота, спрямована на ознайомлення дітей із народними традиціями, святами та обрядами. 13 грудня  вихованці групи № 9 під керівництвом Швидкої Наталії Олександрівни відзначили день Святого Андрія Первозванного. Це найвеселіше свято с жартами та гумором, спільною роботою, випіканням калити, іграми з нею та ліпленням вареників.

Рубрика: Зимові свята  Відгуки закриті

Післяноворічні свята у «Морській хвилі»

В атмосферу доброго, яскравого, сповненого жартами та сюрпризами свята занурили присутніх вихователі та діти дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля». Діти та дорослі взяли участь у обрядовому дійстві “Водіння кози”, декламували вірші про зиму, долучалися до цікавих конкурсів та розваг, віншували присутніх колядками та щедрівками і не тільки.

 

IMG_0108 IMG_0083 IMG_0092