Рубрика: Наші успіхи

Вихованці “Морської хвилі” учасники Національного рекорду

Вихованці «Морської хвилі» долучилися до проведення ІІІ Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин  та встановлення Національного рекорду України «Найбільша кількість занять доброти», про що засвідчує сертифікат БФ “Щаслива лапа”.

Як відзначають організатори заняття, їм приємно  було побачити при опрацюванні фотозвітів, що вихователі не обмежувались лише традиційними заняттями, а й показували спектаклі, перевтілювались та перевтілювали дітей у собак та котів, створювали фотовиставки та колажі, організовували сюжетно-рольові ігри, квести, відвідували з вихованцями зоомагазини, ветклініки та притулки, запрошували кінологів та волонтерів, годували безпритульних тварин. 

Традиційно учасниками заходу також стали навчальні заклади з закордону:  Болгарії, Естонії, Словенії, Латвії, Литви та Чорногорії.

В підсумку, у період з 26 лютого по 1 березня 2024 року всього було проведено 7290 занять доброти в 1885 навчальних закладах.

У нашій країні Заняття доброти пройшло у 885 населених пунктах, зокрема у 227 містах, 134 селищах міського типу та 524 селах.

Рубрика: Наші успіхи  Відгуки закриті

Відомості про нагороди ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля»

Рубрика: Наші успіхи  Відгуки закриті

Колектив “Морської хвилі” отримав подяку від Центру допомоги Армії

Рубрика: Наші успіхи  Відгуки закриті

Вихованка “Морської хвилі” здобула перемогу в конкурсі інклюзивного мистецтва

Дві вихованки дошкільного закладу Марія Лазарєва (гр. №8) та Марія Шепіль (гр. №10) взяли участь у обласному конкурсі інклюзивного мистецтва.

Марія Лазарєва дебютувала у номінації художнє мистецтво, а Марія Шепіль підготувала музично-поетичний номер, який надав їй можливість вибороти 1 місце в молодшій віковій категорії.

Марія Шепіль, яка відвідує групу №10 закладу дошкільної освіти отримала диплом, що засвідчує про здобуття перемоги у обласному конкурсі інклюзивного мистецтва “Україна — мій рідний край”.

Ми пишаємося нашими талановитими вихованками і бажаємо подальшої наснаги на здобуття нових перемог.

Організатором заходу стала громадська організація “Ми є поруч”. 

Роботи оцінювали судді протягом місяця із 22 травня по 22 червня. Участь в конкурсі взяли дві сотні дітей. Такий захід на Черкащині відбувся вперше.

До речі, у Черкасах нагородили 30 дітей за участь у конкурсі інклюзивного мистецтва “Україна — мій рідний край” в обласній бібліотеці імені Симоненка. Зі слів співорганізаторки заходу Оксани Галаєвої, роботи учасники представили у трьох номінаціях: художнє мистецтво, музично-поетичний номер та хореографічна композиція. 

Рубрика: Наші успіхи  Відгуки закриті