

Як відзначають організатори заняття, їм приємно було побачити при опрацюванні фотозвітів, що вихователі не обмежувались лише традиційними заняттями, а й показували спектаклі, перевтілювались та перевтілювали дітей у собак та котів, створювали фотовиставки та колажі, організовували сюжетно-рольові ігри, квести, відвідували з вихованцями зоомагазини, ветклініки та притулки, запрошували кінологів та волонтерів, годували безпритульних тварин.
Традиційно учасниками заходу також стали навчальні заклади з закордону: Болгарії, Естонії, Словенії, Латвії, Литви та Чорногорії.
В підсумку, у період з 26 лютого по 1 березня 2024 року всього було проведено 7290 занять доброти в 1885 навчальних закладах.
У нашій країні Заняття доброти пройшло у 885 населених пунктах, зокрема у 227 містах, 134 селищах міського типу та 524 селах.
Дві вихованки дошкільного закладу Марія Лазарєва (гр. №8) та Марія Шепіль (гр. №10) взяли участь у обласному конкурсі інклюзивного мистецтва.
Марія Лазарєва дебютувала у номінації художнє мистецтво, а Марія Шепіль підготувала музично-поетичний номер, який надав їй можливість вибороти 1 місце в молодшій віковій категорії.
Марія Шепіль, яка відвідує групу №10 закладу дошкільної освіти отримала диплом, що засвідчує про здобуття перемоги у обласному конкурсі інклюзивного мистецтва “Україна — мій рідний край”.
Ми пишаємося нашими талановитими вихованками і бажаємо подальшої наснаги на здобуття нових перемог.
Організатором заходу стала громадська організація “Ми є поруч”.
Роботи оцінювали судді протягом місяця із 22 травня по 22 червня. Участь в конкурсі взяли дві сотні дітей. Такий захід на Черкащині відбувся вперше.
До речі, у Черкасах нагородили 30 дітей за участь у конкурсі інклюзивного мистецтва “Україна — мій рідний край” в обласній бібліотеці імені Симоненка. Зі слів співорганізаторки заходу Оксани Галаєвої, роботи учасники представили у трьох номінаціях: художнє мистецтво, музично-поетичний номер та хореографічна композиція.