Рубрика: Наші успіхи

Вихованка “Морської хвилі” здобула перемогу в конкурсі інклюзивного мистецтва

Дві вихованки дошкільного закладу Марія Лазарєва (гр. №8) та Марія Шепіль (гр. №10) взяли участь у обласному конкурсі інклюзивного мистецтва.

Марія Лазарєва дебютувала у номінації художнє мистецтво, а Марія Шепіль підготувала музично-поетичний номер, який надав їй можливість вибороти 1 місце в молодшій віковій категорії.

Марія Шепіль, яка відвідує групу №10 закладу дошкільної освіти отримала диплом, що засвідчує про здобуття перемоги у обласному конкурсі інклюзивного мистецтва “Україна — мій рідний край”.

Ми пишаємося нашими талановитими вихованками і бажаємо подальшої наснаги на здобуття нових перемог.

Організатором заходу стала громадська організація “Ми є поруч”. 

Роботи оцінювали судді протягом місяця із 22 травня по 22 червня. Участь в конкурсі взяли дві сотні дітей. Такий захід на Черкащині відбувся вперше.

До речі, у Черкасах нагородили 30 дітей за участь у конкурсі інклюзивного мистецтва “Україна — мій рідний край” в обласній бібліотеці імені Симоненка. Зі слів співорганізаторки заходу Оксани Галаєвої, роботи учасники представили у трьох номінаціях: художнє мистецтво, музично-поетичний номер та хореографічна композиція. 

Рубрика: Наші успіхи  Відгуки закриті

Виставка «Космічні пригоди»

Минулого тижня у закладі дошкільної освіти «Морська хвиля» стартувала виставка дитячих малюнків «Космічні пригоди».

Діти передшкільного віку  груп №6 та №10 поділилися з нами своїми космічними пригодами,    демонструючи їх у  фантастичних малюнках.

Творчий злет наших вихованців  надихнув як педагогічний,  так і батьківський колектив  з оптимізмом дивитися в майбутнє, адже кожна робота несе позитив. Більше фото у фейсбук.

Рубрика: Наші успіхи, Наші юні таланти  Відгуки закриті

Відомості про нагороди ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля»

Рубрика: Наші успіхи  Відгуки закриті