Рубрика: спортивна сторінка

“Малі олімпійські ігри” у закладі освіти

«Олімпійський день» проведений інструктором із фізкультури Тетяною Ноздратенко став незабутньою подією для всіх учасників цього дійства. 

Метою заходу була  популяризація здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та культурного збагачення дітейформування у дітей мотивації до систематичних занять фізичною культурою і спортом.

 Змагалися дві команди.  Учасники змагань із задоволенням виконували спортивні вправи, брали участь в естафетах, грали в рухливі ігри. Після закінчення змагань команди були нагороджені грамотами за перемогу  у  змаганні та за прагнення до перемоги. 

Рубрика: Спортивні розваги, спортивна сторінка  Відгуки закриті

Подарунки від ЮНІСЕФ до Олімпійського дня

 «Морська хвиля» стала учасником проекту Поруч, який розрахований на психосоціальну підтримку дітей, які постраждали від війни та отримала чудові подарунки, які стануть в нагоді до Олімпійського дня.

За словами представника обласної асоціації футболу та координатора проєкту ПОРУЧ в Черкаській області Володимира Лобанова, відновлення через спорт — це новий напрямок спільного проєкту Міністерства освіти й науки України та ЮНІСЕФ ПОРУЧ, який надає психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. Спочатку проєкт ПОРУЧ працював тільки у форматі онлайн та проводив очні групи психологічної підтримки для підлітків та батьків. Тепер проєкт охоплюватиме не тільки роботу груп психологічної підтримки, а й арттерапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття в поєднанні з психологічною роботою. Заняття в рамках проєкту допоможуть дітям психологічно відновитися після пережитого травматичного досвіду та подолати страхи.

Спортивний складник проєкту реалізовують благодійний фонд «Розвиток футболу України» в партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

Рубрика: спортивна сторінка  Відгуки закриті

Тиждень руху MOVE Week

Із 22 до 31 травня в Україні та країнах Європи проходив MOVE Week (Тиждень руху) – щорічна глобальна подія, яка демонструє переваги активного способу життя та регулярних занять спортом і фізичною активністю.

 «Морська хвиля» активно долучилась до MOVE Week, метою якого є популяризація різних форм руху та здорового способу життя.

За результатами проведення MOVE Week колектив отримав відповідні сертифікати.  

Організаторами фізкультурно-оздоровчого заходу є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України за підтримки польських партнерів Фонду V4Sport та Krokiet & Lama Academy, ГО “Ukraine Active”.

Рубрика: Спортивні розваги, спортивна сторінка  Відгуки закриті

Малі Олімпійські ігри у закладі освіти

У закладі дошкільної освіти були проведені малі Олімпійські ігри.

Учасники вміло виконували завдання на координацію рухів та рівновагу, швидкість стрибків в обручах та перетягуванні канату. Між естафетами проводилися  вікторини на олімпійську тематику, в якій брали участь не тільки учасники змагань, але й присутні на святі діти середньої та молодшої груп.

Головне завдання – заохочувати дітей до участі у змаганнях, робити так, щоб заняття спортом були частинкою їхнього життя.

Мета проведення: формувати у дітей інтерес до фізкультури і спорту; розвивати вольові та фізичні якості в умовах змагання; виховувати дітей бадьорими, завзятими в іграх; розвивати спритність, сміливість, впевненість у своїх силах, почуття дружби, колективізму, почуття виручки.

Вихователі створили у дітей уявлення про Олімпійські ігри як мирного змагання метою фізичного вдосконалення людей, в якому беруть участь народи всього світу.

Козацькі розваги у “Морській хвилі”

14 жовтня ми святкуємо одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Цього дня у закладі освіти відбулися “Козацькі розваги”, де вихованці із захватом демонстрували свою вправність та спритність виконувати спортивні вправи.

Рубрика: спортивна сторінка  Відгуки закриті