Рубрика: Методична робота

Спільна нарада вихователів, вчителів та батьків

В рамках співпраці між загальноосвітньою школою №21 та закладом  дошкільної освіти №43 «Морська хвиля» відбулася  спільна нарада.

 Вчителі  початкової  школи  Надія Василівна та  Олена Миколаївна  познайомили батьків та вихователів з концепцією нової української школи та розповіли  про зміни, які очікують  першокласників  в зв’язку з впровадженням  освітньої реформи.

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті

У «Морській хвилі» святкували Міжнародний день захисту дітей

У перші дні літа у дошкільному навчальному закладі  (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» спортивно-музичне свято «Віддаємо земну кулю дітям » , яке було приурочене Міжнародному дню захисту дітей, об’єднало усіх вихованців.

 Діти читали вірші, співали, танцювали та брали участь у веселих конкурсах. Швидкість, спритність, сміх, задовoлення, радісні вигуки на підтримку учасників  панували на майданчику. Як чітко, злагоджено діти виконували вправи, а як азартно змагалися, вболівали за свою команду. Навіть найменші учасники свята, діти груп раннього віку, показали свої вміння у співах та спортивних вправах.

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.   Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців, – зазначила завідувач «Морської хвилі» Світлана Перетятько.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

 

Рубрика: Методична робота, Фото-галерея  Відгуки закриті

Подяка від закладу дошкільної освіти

Адміністрація та педагогічний і дитячий колективи

закладу дошкільної освіти  /ясла-садок/ комбінованого типу №43 «Морська хвиля» Черкаської міської ради висловлює  щиру подяку

СУББОТІНУ  Дмитрію Павловичу

за активну участь у житті закладу дошкільної освіти  та допомогу у  художньо-освітній діяльності – виготовленні гіпсових фігурок на заняття з малювання!

Ваша підтримка свідчення Вашого небайдужого ставлення. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

Творчий процес у групі №10. Заняття проводить вихователь Людмила Василівна Нечаєва.
Діти групи №10 з власними виробами
Рубрика: Для Батьків, Методична робота  Відгуки закриті

Вісімдесят шість випускників «Морської хвилі» стануть першокласниками

Кінець травня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу.  Отож, 22 травня відбувся перший  випускний  у закладі  дошкільної освіти № 43 „Морська хвиля”. Загалом цьогоріч  три групи дошкільнят, а це вісімдесят шість дітей, стануть першокласниками.

 Розпочався випускний з урочистого входу майбутніх першокласників. Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували  пісні, танцювали таночки.

Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету.

Теплими словами привітала  своїх вихованців завідувач «Морської хвилі» Світлана  Перетятько, яка щиро побажала   дітям знайти своє місце в житті, добра,  успіху, а найактивніші родини, які проявили активну участь  у житті дошкільного закладу отримали подяки.

Випуск групи №6

Від імені всіх батьків і дітей були сказані слова подяки вихователям і всім працівникам закладу.

Отож, бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою та оберегом. 


Привітав дошкільнят зі  святом і депутат міської ради
Ігор Кривошеєв , вручивши дітям та батькам солодкі подарунки.
ГРУПА №6
Рубрика: Uncategorized, Методична робота  Відгуки закриті

Атестація педагогічних працівників

У навчальному закладі всього 24 педагогічних працівники. Щодо освітнього рівня педагогів, то  з вищою педагогічною освітою – 14 осіб, решта мають середню спеціальну освіту.

Атестація педагогічних працівників  проведена у відповідності до «Типового положення про атестацію педагогічних працівників».  Пройшли чергову атестацію вихователі – Попова  Т.М., Ткаченко Н.В., Панасенко Т.П., Кедик Н.П., Овчаренко Н.М.,Крайсвітня І.В. та музичний керівник Нікітченко О.В. Фаховий рівень педагогічних кадрів забезпечувався безперервною системою підвищення кваліфікації кадрів на рівні дошкільного закладу,  методичних об’єднань міста, курсів підвищення кваліфікації при ЧОІПОПП.

Протягом року пройшли курсову перепідготовку вихователь-методист Баранник С.А.,  вихователі Попова  Т.М., Ткаченко Н.В., Панасенко Т.П. музичний керівник Нікітченко О.В. �

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті