Рубрика: Методична робота

Річний план на 2023-2024 навчальний рік

День тата у “Морській хвилі”

У «Морській хвилі» святкували День тата.

Свято, яке несе емоційно-ціннісний розвиток вихованців та збагачує внутрішній світ дитини позитивними емоціями, виховує любов до близьких, створює умови для виявлення дітьми емоційної чутливості до стану рідних та близьких у цей непростий для нашої країни час, коли тато – захисник своєї сім’ї та своєї країни.

Цього дня діти своїми руками створювали вітальні листівки та подарунки для татусів, а ще висловлювали слова любові та вдячності своїм батькам, декламуючи вірші та виконуючи пісні і таночки. Цікаві конкурси надали можливість проявити свої таланти у різних формах турботи про своїх близьких.

До відома: Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу. В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019, “З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей”, було підписано 18 травня 2019 року.

Рубрика: Для Батьків, Методична робота  Відгуки закриті

Організація відпочинку в умовах міста

http://dnz43.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/Як-організувати-відпочинок-дітей-влітку.docx

Правила поведінки у довкіллі

План на літо 2023