Рубрика: Методична робота

Завдання на 2018– 2019 навчальний рік

Завдання на 2018– 2019 навчальний рік:

 

  1. Продовжувати формування національно-патріотичних почуттів дошкільників відповідно до завдань Концепції національно-патріотичного виховання  дітей та молоді, акцентуючи увагу на підвищення рівня культури українського мовлення. Мовленнєва робота з дошкільниками поза межами організованого навчання.

 

  1. Підвищувати рівень методичної культури педагогів у вирішенні завдань морального виховання. Сприяти гуманізації освітнього простору сучасного дошкільного закладу у вимірі педагогіки В.Сухомлинського, формуванню у дошкільників моральних знань, суджень, потреб.

 

  1. Спрямувати діяльність педагогів закладу на формування життєвої компетентності дошкільників відповідно до вимог Державного стандарту дошкільної освіти через організацію співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу на засадах партнерства, довіри, толерантності, взаємодопомоги. Активізувати дошкільників в здобутті знань шляхом проведення дослідно-експериментальної діяльності. Узгоджувати в освітньому процесі колективні, групові, парні, індивідуальні форми навчально-розвивальної взаємодії педагога з дітьми.

 

 

 

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті

Роль гаджетів в інтелектуальному розвитку дошкільників

IMG_0031

На базі дошкільного  навчального  закладу (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» відбувся  семінар для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів  «Координація взаємодії дошкільного навчального закладу, сім’ї, громадськості в реалізації завдань дошкільної освіти», участь в якому взяли не лише методисти дошкільних закладів міста, а й представники міського методичного кабінету і  лікар – педіатр першої категорії Лушнікова Наталія Прохорівна та лікар –психоневролог Черкаського неврологічного  диспансеру Гавриленко Дмитро Миколайович,  заступник директора школи усного рахунку «Соробан»   Кожушна Наталія Дмитрівна.

Особливу увагу на семінарі приділили ролі гаджетів в інтелектуальному розвитку дошкільників.

Чому обрали саме це питання? Технічний прогрес,  інтернет-технології також провокують залежність, яка вже давно стала частиною реального життя підлітків. На  планеті налічується більше 2 міліардів людей-геймерів. За попередніми підрахунками, якщо не боротися з цим злом, через 10 років в ігри буде грати половина планети.

Комп’ютерна залежність – це хвороба, яка нічим не відрізняється від алкоголізму та наркоманії. А може ще й гірше. Цю хворобу небезпідставно називають чумою 3-го тисячоліття.

–   – зауважила лікар – педіатр першої категорії Наталія Лушнікова.

Під час семінару фахівці окреслили коло питань на які необхідно звернути особливу увагу в  дошкільному віці.

–  Ми назвали тут лише деякі особливості та проблеми сучасних дітей. Але й цього достатньо, щоб зрозуміти: неможливо у вихованні сучасної дитини застосовувати підходи і методи, які були  актуальними 20, 30,  років тому. Кожне нове покоління унікальне, і кожна конкретна дитина неповторна, – зазначила вихователь-методист дошкільного  навчального  закладу (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» Ольга Вовк

А вихованці “Морської хвилі” продемонстрували свою майстерність, виконавши оригінальні танці.

Image-1

IMG_0034