Рубрика: Методична робота

Огляд – конкурс на кращий груповий осередок театралізованої діяльності.

З метою забезпечення предметно-просторового розвивального середовища в вікових групах,  активізації освітньої роботи з театралізованої діяльності, розвитку дитячої творчості, креативних здібностей і виховання морально – етичних почуттів вихованців закладу дошкільної освіти, виявлення і підтримки творчої праці педагогів закладу 28.10.2019 року  у  дошкільному навчальному закладі  «Морська хвиля»  проведено огляд – конкурс на кращий груповий осередок театралізованої діяльності.

  Основні завдання Конкурсу:

– стимулювання вихователів до творчої діяльності;

– обмін досвідом роботи та підвищення фахової майстерності педагогів;

– ефективна органі­зація предметно-просторового розвивального середовища групо­вих кімнат у дошкільному навчальному закладі, невід’ємною скла­довою якого є зокрема й осередок театралізованої діяльності.

Адміністрація закладу  відзначила достатній рівень виховання в дітей творчих здібностей засобами театралізованої діяльності. У кожній групі дошкільного закладу функціонує  осередок театралізованої діяльності, який періодично поновлюється. Переможців не обирали, оскільки кожен педагог  продемонстрував унікальність свого осередку, а тому було оголошено спільне рішення комісії конкурсу, що у виграші залишилися всі групи.

Театралізована діяльність відіграє велику роль у формуванні особистості дитини, допомагає їй подолати боязкість, невпевненість у собі, сором’язливість. Театр у  закладі  дошкільної освіти  вчить бачити прекрасне в житті і в людях, зароджує прагнення самому творити красиве і добре, допомагає дитині розвиватися всебічно.

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті

Екскурсія дошкільнят «Морської хвилі» до школи

 У рамках забезпечення наступності між закладом дошкільної освіти та школою діти передшкільного віку дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» 26 вересня відвідали Черкаську загальноосвітню школу №21.

В екскурсії взяли участь майбутні випускники закладу дошкільної освіти групи №5 та №10. А про їхні враження розкажуть фото.

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті

Спільна нарада вихователів, вчителів та батьків

В рамках співпраці між загальноосвітньою школою №21 та закладом  дошкільної освіти №43 «Морська хвиля» відбулася  спільна нарада.

 Вчителі  початкової  школи  Надія Василівна та  Олена Миколаївна  познайомили батьків та вихователів з концепцією нової української школи та розповіли  про зміни, які очікують  першокласників  в зв’язку з впровадженням  освітньої реформи.

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті

У «Морській хвилі» святкували Міжнародний день захисту дітей

У перші дні літа у дошкільному навчальному закладі  (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» спортивно-музичне свято «Віддаємо земну кулю дітям » , яке було приурочене Міжнародному дню захисту дітей, об’єднало усіх вихованців.

 Діти читали вірші, співали, танцювали та брали участь у веселих конкурсах. Швидкість, спритність, сміх, задовoлення, радісні вигуки на підтримку учасників  панували на майданчику. Як чітко, злагоджено діти виконували вправи, а як азартно змагалися, вболівали за свою команду. Навіть найменші учасники свята, діти груп раннього віку, показали свої вміння у співах та спортивних вправах.

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.   Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців, – зазначила завідувач «Морської хвилі» Світлана Перетятько.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

 

Рубрика: Методична робота, Фото-галерея  Відгуки закриті

Подяка від закладу дошкільної освіти

Адміністрація та педагогічний і дитячий колективи

закладу дошкільної освіти  /ясла-садок/ комбінованого типу №43 «Морська хвиля» Черкаської міської ради висловлює  щиру подяку

СУББОТІНУ  Дмитрію Павловичу

за активну участь у житті закладу дошкільної освіти  та допомогу у  художньо-освітній діяльності – виготовленні гіпсових фігурок на заняття з малювання!

Ваша підтримка свідчення Вашого небайдужого ставлення. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

Творчий процес у групі №10. Заняття проводить вихователь Людмила Василівна Нечаєва.
Діти групи №10 з власними виробами
Рубрика: Для Батьків, Методична робота  Відгуки закриті