Рубрика: Наші будні

Виховні години до Дня енергетика

До Дня енергетика, який відмічається 22 грудня, у закладі дошкільної освіти відбулися різні заходи – виховні години, цікаві заняття, проведено бесіди, дидактичні ігри, спостереження, пошуково-дослідницька робота та розваги з дітьми.

Жвавий інтерес до проблеми проявили діти усіх груп під час проведення хвилинок спілкування «Обережно! Електроприлади».

Рубрика: Методична робота, Наші будні  Відгуки закриті

Мініпроєкт «Різдвяна казка»

У групі №4 діти передшкльного віку під керівництвом Заряни Миколаївни Михайлюк-Горенко взяли участь у мініпроєкті «Моя різдвяна казка». Докладаючи творчих зусиль, вони створили своїми руками книжечки улюблених своїх казок.

Рубрика: Для Батьків, Наші будні  Відгуки закриті

У “Морській хвилі” замінили всі непрацюючі лампи зовнішнього освітлення

Дякуємо адміністрації  ПрАТ «Азот» в особі Віталія Склярова та активному сприянні Ігоря Кривошеєва за допомогу у створенні безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу на території закладу дошкільної освіти «Морська хвиля», а саме у проведенні ревізії та заміні непрацюючих ламп зовнішнього освітлення.

Рубрика: Uncategorized, Для Батьків, Наші будні  Відгуки закриті

Кінологи спілкувалися з дошкільнятами

До вихованців дошкільного навчального закладу (ясла садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» завітали представники Черкаського обласного клубу службового собаківництва.

Чотирилапі друзі продемонстрували свої навики малечі. Сьогодні собаки стали акторами на сцені: танцювали під музику, стрибали через кільце та виконували команди дресирувальника. Все, аби здивувати вихованців дошкільного закладу. Були щирі посмішки та радість в очах.

Навчені собаки вміють виконувати більше 150 команд. Вони – найкращі друзі. Діти та собаки – істоти щирі, діти поки ще не вміють прикидатися, собаки не знають, що таке удавання в принципі. Тож, після завершення виступу можна було ближче поспілкуватися та сфотографуватися  і з німецькою овчаркою, бультер’єром, пінчером тощо.

«Наша команда заздалегідь планує такі зустрічі. Ми раді приносити радість дітям. Розширюємо географію. Плануємо і надалі влаштовувати кінологічні шоу», – розповів Дмитро Вовк – власник німецької овчарки, яка є неодноразовою переможницею різноманітних виставок.

IMG_20170912_105353 IMG_20170912_105349