Архів автора

Завдання на 2018– 2019 навчальний рік

Завдання на 2018– 2019 навчальний рік:

1. Продовжувати формування національно-патріотичних почуттів дошкільників відповідно до завдань Концепції національно-патріотичного виховання  дітей та молоді, акцентуючи увагу на підвищення рівня культури українського мовлення. Мовленнєва робота з дошкільниками поза межами організованого навчання.

1. Підвищувати рівень методичної культури педагогів у вирішенні завдань морального виховання. Сприяти гуманізації освітнього простору сучасного дошкільного закладу у вимірі педагогіки В.Сухомлинського, формуванню у дошкільників моральних знань, суджень, потреб.

1. Спрямувати діяльність педагогів закладу на формування життєвої компетентності дошкільників відповідно до вимог Державного стандарту дошкільної освіти через організацію співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу на засадах партнерства, довіри, толерантності, взаємодопомоги. Активізувати дошкільників в здобутті знань шляхом проведення дослідно-експериментальної діяльності. Узгоджувати в освітньому процесі колективні, групові, парні, індивідуальні форми навчально-розвивальної взаємодії педагога з дітьми.

Фінансовий звіт про використання коштів січень – липень 2018 року

Фінансовий звіт про використання коштів січень – липень 2018 року завантажте нижче

днз 43 фінансовий звіт січень-липень 2018

Фінансовий звіт про використання коштів січень – травень 2018 року

Щоб дізнатися про Фінансовий звіт про використання коштів січень – травень 2018 року завантажте файл ДНЗ 43 січень-травень 2018

Звіт керівника про основні напрямки його діяльності

6 червня 2018 року відбулися загальні збори  зі звіту керівника про основні напрямки його діяльності.

З повним звітом можна ознайомитися тут : звіт за 2018

Перемоги вихованців «Морської хвилі» у велоперегонах

До Дня захисту дітей на Площі 700-річчя Черкас відбувся Вело-фест дошкільників та  І відкритий  фестиваль – конкурс «Summer Dans», участь у кому взяли вихованці дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля».

У перегонах на  своїх велосипедах вихованці ясельної групи №4 здобули призові місця, а саме:

Ткаченко Олексій – 1 місце;

Литвин Данііл – 2 місце;

Балакший Олександр – 2 місце.

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень!

IMG-3bab3172eeac91a960f90b546c6c526e-V

Ткаченко Олексій