Архів автора

День єднання у “Морській хвилі”

У закладі дошкільної освіти відбулися тематичні заняття, присвячені Дню єднання, який відзначається 16 лютого.

Своє бачення єдності діти зобразили малюнками та аплікаціями, де відтворили свою любов до України долоньками миру.

До відома: У президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для “посилення консолідації” українців, зміцнення їхньої “стійкості” на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

Говорили про мінну безпеку

До нас завітали представники Громадської організації «Асоціація саперів України» в особі  інструкторів з безпеки цивільного населення під час збройного конфлікту (СРР) і з мінної небезпеки (EORE) Юлія Майстренко та Дар’я Лебідь, які 2 лютого 2024 року провели  бесіду та інструктаж з працівниками дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  комбінованого типу  № 43  „Морська хвиля”.

Темою розмови стала  безпечна поведінка при повітряній тривозі, раптовому обстрілі, евакуації, ядерній загрозі, виявленні вибухонебезпечних предметів.

У процесі бесіди використовувалися телекомунікаційні та роздатковий матеріали щодо інформування з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів. Вся інформація була надана просто і зрозуміло,   тема була цікавою для аудиторії та спонукала до більш практичних запитань учасників зустрічі.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

Стрітення

Святкування Стрітення в Україні походить ще з дохристиянських часів. Його тоді також назвали Стрічення, Стріщення, Громниці або Зимобор.

З метою закріплення уявлення про традиції українського народу, відроджування календарно-обрядових звичай на­шого народу, розширювання світогляду дітей, чудове свято провели група №7 під керівництвом музичного керівника Нікітченко Олени Валеріївни.

На святі звучали пісні, вірші, а також діти танком закликали весну.

“Морська хвиля” долучилася до благодійного збору пластику

Заклад долучився до збору пластикових кришечок ініційованого благодійним фондом «Лелекера». Майже 15 кг вторинної сировини назбирали вихованці з батьками та працівниками закладу освіти «Морська хвиля».

Збір кришечок – це відомий вид благодійного збору, коли пластик здається за гроші, а отримані кошти спрямовуються на благодійність. Головна мета – закупка якісних турнікетів для підрозділів Сил Оборони, що перебувають безпосередньо на передовій або висуваються на фронт.

Дякуємо всім, хто долучився до акції.  Наближуємо перемогу разом!

Новорічні свята у “Морській хвилі”

З початку року у «Морській хвилі» продовжує панувати новорічна феєрія, адже діти ознайомлюються  з народними традиціями та звичаями українського народу під час різдвяних святкувань.  Найглибше занурення в атмосферу свята відбувається коли діти беруть участь у виконанні колядок та щедрівок, які створюють святковий настрій та спонукають до доброзичливого ставлення один до одного і вміння отримувати радість від спільних заходів.

Окрім цього у вихованні любові і поваги до спадщини українського народу – фольклорних свят, традицій, обрядів – допомагає і Музей народної творчості, де нещодавно оновлено експонати, завдяки чому діти мають змогу поповнювати свій словниковий запас та наочно пізнати традиції свого народу.

Рубрика: Uncategorized, Зимові свята  Відгуки закриті