Архів автора

Педагогічна нарада

Відбулася педагогічна нарада ” Мова, як виразник мовно-національної вихованості народу”

Більш детально про що йшла мова можна дізнатися за посиланням

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті

Виставка «Космічні пригоди»

Минулого тижня у закладі дошкільної освіти «Морська хвиля» стартувала виставка дитячих малюнків «Космічні пригоди».

Діти передшкільного віку  груп №6 та №10 поділилися з нами своїми космічними пригодами,    демонструючи їх у  фантастичних малюнках.

Творчий злет наших вихованців  надихнув як педагогічний,  так і батьківський колектив  з оптимізмом дивитися в майбутнє, адже кожна робота несе позитив. Більше фото у фейсбук.

Рубрика: Наші успіхи, Наші юні таланти  Відгуки закриті

Фінансовий звіт про використання коштів загального фонду з січня по березень 2019 року

Спортивні розваги: пішохідний перехід

Вихованці груп №6 та №11 взяли участь у спортивних розвагах, де закріплювали правила дорожнього руху і вчили застосовувати знання, отримані раніше в практичній діяльності.

За мету було поставлено виявити рівень готовності дошкільнят вирішувати дорожньо-транспортні ситуації, активізуючи процеси мислення, уваги і мовлення дітей; виховувати кмітливість і винахідливість.

За словами вихователів, адже перш ніж вихованці залишать заклад дошкільної освіти, вбачаємо своїм обов’язком навчити їх бути  дисциплінованими та уважними на вулицях, щоб вони були обережними та обачними.

Рубрика: Наші будні  Відгуки закриті

Відкриті заняття в групах передшкільного віку

Відбулися відкриті перегляди освітньої діяльності  в групах передшкільного віку № 7 та № 8. Вихователь Кедик Неля Петрівна зі своїми вихованцями «Мандрувала лісовими стежинами», а Ткаченко Наталя Володимирівна разом з дітьми побувала «В гостях у ведмедика».

Діти обох груп були активні на занятті, продемонструвавши свої знання про диких тварин, лічбу предметів , а обізнаність теми заняття показали  правильно сформованими відповідями.

За словами вихователя-методиста Баранник  Світлани Анатоліївни, для дітей даного віку характерне досить упевнене відтворення інтонаційно-ритмічних, мелодичних контурів слів. Якісні зміни в мовленні дітей відбуваються при побудові  простих речень й відмінюванні слів за відмінками, числами.  Діти спілкуються з допомогою простого поширеного речення, вживаючи при цьому елементарні граматичні категорії. t

Заняття в групі №7
Заянття в групі №7