6 березня пройшов відкритий показ інтегрованого заняття “Тварини навесні “. Вихователь другої категорії Оксана Дунайська презентувала інноваційну систему освіти та піклування дітей раннього та дошкільного віку програму Mr.Leader з використанням електроного додатку.Під час заняття вихованці активно працювали в групах, виконуючи цікаві завдання. Заняття було сповнене веселих ігор і творчих завдань, що сприяли розвитку логічного мислення та мовленнєвих навичок у дітей.
Рубрика: Uncategorized
Лют 2025
21 лютого в садочку пройшов відкритий показ заняття на тему: “На гостини до курочки.” Вихователь ранньої групи Юлія Короткова продемонструвала сучасні підходи до навчання через гру, які сприяють всебічному розвитку дітей. Дане заняття було спрямовано на інтеграцію ігрової діяльності в освітній процес.
Лют 2025
Зима – це час, коли діти можуть насолоджуватися своїми улюбленими заняттями. Малята групи № 4 дуже люблять зиму, бо вона принесла їм багато радості та сюрпризів.
Діти обожнюють гратися зі снігом. Це дуже веселе та творче заняття, яке розвиває уяву та фантазію. Вихованці із задоволенням ліпили сніговиків, сніжних ангелів та сніжних звірят. А також кидалися сніжками зі своїми друзями .
Лют 2025
У закладі дошкільної освіти відбулися тематичні заняття, присвячені Дню єднання, який відзначається 16 лютого.
Своє бачення єдності діти зобразили малюнками та аплікаціями, де відтворили свою любов до України долоньками миру.
До відома: У президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для “посилення консолідації” українців, зміцнення їхньої “стійкості” на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.
Лют 2025
Дитина росте і дорослішає. Батьки розуміють дошкільника з півслова, і якщо навіть він має мовленнєві недоліки, ніякого дискомфорту не відчуває.
Проте для сторонніх часто виявляються незрозумілими спотворенні, неправильно вимовлені дитиною слова.
Закріплюючись ці недоліки стають надалі серйозною перешкодою для засвоєння уже молодшими школярами писемного мовлення, тобто ускладнюється засвоєння дитиною читання, письма, рідної мови, а також засвоєння іноземних мов, які у багатьох школах зараз вивчаються з першого класу. Труднощі в засвоєнні читання і письма тримають дитину в постійному нервовому напруженні. Таке мовлення ускладнює спілкування з ровесниками, які можуть дражнити дитину чи не приймати її до спільної гри. Не забувайте, що вона може поступово усамітнитись. Це часто затримує мовленнєвий розвиток і негативно впливає на характер дитини. Вона може стати дратівливою, замкненою, плаксивою, з проявами негативізму.
Тому, ідучи до школи, дитина повинна загалом опанувати рідну мову, засвоїти її літературні норми, культуру усного мовлення і спілкування. Тому важливо якомога раніше навчити дитину правильній вимові, умінню помічати та виправляти мовленнєві помилки, а значить розвивати культуру мовлення малюка.
Для попередження цих неприємностей потрібно вчасно звертатись до логопеда з моменту помічених мовленнєвих порушень. Нечітку або неправильну вимову звуків у дитини можна виправити систематичним вправлянням. Спільна співпраця батьків і логопеда допоможуть дитині найшвидше опанувати мовлення.
Пам’ятайте: « Добре розвинуте мовлення — це запорука майбутньої успішності навчання в школі.»
Поради батькам:
1. Не повторюйте за дитиною неправильної вимови звуків;
2. Розмовляйте з дитиною, правильно вимовляючи слова;
3. Своєчасно виправляйте неправильну звуковимову дитини;
4. Якщо мовлення вашої дитини нечітке і незрозуміле для оточення, зверніться до учителя-логопеда;
5. Вірші, чистомовки, скоромовки стануть надійними помічниками у вихованні правильного і виразного мовлення.
Чи вміє ваша дитина відповідати на запитання, звертатися із запитанням? Чи вміє розповісти про побачене? Усі ці мовленнєві звички дуже потрібні будуть у школі.