Рубрика: Uncategorized

Святкуємо Різдво в дитячому садку

Одне з найкрасивіших зимових свят – Різдво Христове. Традиції цього свята, яке наповнене справжньою людяністю та добротою, високими моральними ідеалами в наші дні відкривається та осмислюється знову.

Щоб свято Різдва надовго запамяталося нашим дітям та нагадувало про добро, радість і тепло вихователь разом з дітьми створювали власноруч різдвяний вертеп, прикрашали залу атрибутами Різдва. Метою даного дійства є формування пізнавального інтересу дошкльнят до українських обрядових свят, дитячих колядок, виховання у дітей бажання робити добрі справи, співчувати та допомагати один одному.

Виставка новорічних витинанок відкрилася у «Морській хвилі»

За вікном погода зовсім не  радує нас снігом, але  новорічний настрій нам дарують   витинанки,  створені  нашими маленькими фантазерами.  Чарівні узори новорічних витинанок  заполонили  хол нашого закладу. Тож із святковим настроєм очікуємо на щасливий Новий рік.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

Інформація про роботи по програмі ПСЕР у 2020 році

Завершилися ремонтні роботи по ПСЕР м. Черкаси в групх №№ 10, 11:встановлені нові меблі в кімнатах гіггієни;повна заміна сантехніки; виконано капітальний ремонт групового осередку №10, де було демонтовано стару дерев’яну підлогу та зроблена бетонна підлога, яка покрита новим лінолеумом, пошпакльовані стіни та поклеєні шпалери, а також зроблено сучасне освітлення.

Наразі продовжено ремонт входів із заміною дверей у будівлі закладу.

Фінансовий звіт про використання коштів загального фонду з січня по жовтень 2020 року

Фінансовий звіт про використання коштів загального фонду з січня по жовтень 2020 року

Безпека на дорозі

В дошкільному навчальному закладі «Морська хвиля» з 02.11. по 06.10.2020 було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.

Упродовж тижня безпеки діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. Метою заходу було закріпити з дітьми правила дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити значення дорожніх знаків, навчити розрізняти дозволяючи та запобігаючи знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, виховати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними.

Група №6