Малі Олімпійські ігри у закладі освіти

У закладі дошкільної освіти були проведені малі Олімпійські ігри.

Учасники вміло виконували завдання на координацію рухів та рівновагу, швидкість стрибків в обручах та перетягуванні канату. Між естафетами проводилися  вікторини на олімпійську тематику, в якій брали участь не тільки учасники змагань, але й присутні на святі діти середньої та молодшої груп.

Головне завдання – заохочувати дітей до участі у змаганнях, робити так, щоб заняття спортом були частинкою їхнього життя.

Мета проведення: формувати у дітей інтерес до фізкультури і спорту; розвивати вольові та фізичні якості в умовах змагання; виховувати дітей бадьорими, завзятими в іграх; розвивати спритність, сміливість, впевненість у своїх силах, почуття дружби, колективізму, почуття виручки.

Вихователі створили у дітей уявлення про Олімпійські ігри як мирного змагання метою фізичного вдосконалення людей, в якому беруть участь народи всього світу.