Міні-музей запросив у гості

Дітей із груп №№7, 8, 10 запросили до постійнодіючого міні-музею «Предмети українського побуту», де екскурсоводами стали вихованці групи №5 під керівництвом вихователя Альони Сисенко.

Музей надав можливість донести до дітей різноманітність способів, за допомогою яких можна ознайомитися з надбаннями культури, сформувати у них стійку потребу в знаннях.

Діти мали можливість брати вироби у руки, розглядати їх, обстежувати тактильно, а також переставляти на інше місце, створювати власну експозицію. У звичайному музеї дитина – лише пасивний спостерігач, а тут вона – співавтор.

Важлива особливість міні-музею – це участь малюків у його створенні. Діти разом з дорослими обговорюють тематику, приносять з дому різноманітні експонати, деякі виготовляють своїми руками.

Дошкільнята знову і знову поринають у світ мистецтва, переглядаючи музейні експонати, повторно отримуючи позитивні враження.