Екологічні заняття об’єднують та формують трудові навички

Групи передшкільного віку долучилася до озеленнення території закладу дошкільної освіти та висадили берізки, туї, ялинки, клени та вербу.

Посильна праця дітей на території закладу впливає на формування елементарних екологічних уявлень у дошкільників.  А ще це можливість бачити результати своєї роботи.

Спільна праця надає можливість навчитися відповідальності, сприяє формуванню трудових навичок і об’єднанню дитячого колективу. І, звичайно,  праця на свіжому повітрі сприяє збереженню та зміцненню здоров’я дітей.

Ви можете залимшити відгук или трекбек зі своего сайта.